Účelem teambuildingových akcí je vytvoření nebo prohloubení osobních vztahů, které napomáhají k lepší komunikaci a spolupráci v týmu. Absolvováním aktivit mimo pracoviště lze docílit posílení vzájemné důvěry, celkového rozvoje a vzdělaní zaměstnanců. Výsledkem pak je efektivnější a produktivnější činnost pracovníků, během níž panuje dobrá nálada a celkově pozitivní atmosféra.

„Materiální tělo může ovlivnit náš způsob myšlení a rozhodování. Tělo má vliv na mysl a ducha. Mysl ovlivňuje tělo a ducha. A duch ovlivňuje tělo i mysl.“

(John Powell, Štěstí začíná uvnitř)

 

Chceme Vám pomoc připravit pro Vaše zaměstnance výjimečný den, který kromě zábavy a odreagování, podpoří rozvoj v několika směrech. Nabízíme Vám sportovní aktivity, které mají vliv na zdravý rozum a týmového ducha. Prostory, které mohou být využity především pro vzdělávací programy, zajímavou konverzaci podpořenou dobrým občerstvením anebo hry. Uděláme Vám teambuilding dle Vašich představ tak, abyste byli spokojeni Vy i Vaši zaměstnanci. Kontaktujte nás pro více informací nebo si nechte zaslat nezávaznou kalkulaci ceny dle vašich požadavků.